O nas

Marzą Ci się górskie widoki, ale nie masz wystarczająco dobrej kondycji na górskie podjazdy?

Chciałbyś wybrać się na wycieczkę rowerową z rodziną bądź przyjaciółmi, ale obawiasz się, czy wszyscy dadzą radę?

A może po prostu chciałbyś oderwać się na chwilę i zrobić coś nowego?

Pozwól  sobie na odrobinę szaleństwa dzięki napędowi elektrycznemu w rowerze górskim!

Dotrzyj w miejsca, które do tej pory były dla Ciebie niedostępne.

.

Zapraszamy w Gorce na rowery e-MTB!!

Oferujemy Państwu wysokiej klasy rowery elektryczne górskie z najnowszej kolekcji firmy Cube oraz Bulls. Dobierając sprzęt do wypożyczalni staraliśmy się, by była ona wszechstronna – znajdziesz w niej zarówno sprzęt dla osób, które chcą spróbować bardziej agresywnej jazdy jak i dla rodzin, które chcą wspólnie z dziećmi spędzić dzień na rowerach. W naszym asortymencie znajdą Państwo rowery typu full suspension ( z pełnym zawieszeniem), które gwarantują pełną kontrolę i komfort w trudnym terenie, rowery typu hardtail oraz FAT – których grube opony poradzą sobie nawet w grząskim błocie i kopnym śniegu Dużym atutem naszej wypożyczalni jest możliwość przetestowania różnych silników. Znajdziesz u nas rowery zarówno na silniku Bosh, Brose i Schimano. Jest to szczególnie ważne dla osób, które myślą o kupnie swojego sprzętu. Wszystkie rowery typu Full mają ponadstandardowy zasięg baterii ( 750-620 Wh), który starcza na całodzienne wycieczki.

 

Lubisz spędzać aktywnie czas z dzieckiem? W Poza Szlakiem znajdziesz górskie rowery elektryczne dla dzieci od 8 r.ż.. Młodsze dzieciaki możesz zabrać ze sobą w przyczepce rowerowej lub foteliku.

 

Dysponujemy także szerokim asortymentem akcesoriów rowerowych. W ofercie posiadamy kaski i ochraniacze, przyczepki rowerowe i foteliki rowerowe dla dzieci, lampki czołowe oraz inne przydatne na trasie przedmioty.

 

Znajdujemy się w otulinie Gorczańskiego Parku Narodowego, zostaw auto na naszym parkingu i ruszaj w trasy po Gorczańskim Parku Narodowym lub Beskidzie Wyspowym. Różnorodność tras sprawia, że każdy znajdzie tu odpowiednie trasy dla siebie. Chętnie pomożemy Ci dobrać trasę odpowiednią do Twojego poziomu i aktualnych warunków atmosferycznych. A po powrocie zapraszamy na pyszny obiad do Gorczańskiego Zacisza!! Jeden dzień to dla Ciebie za mało? Zarezerwuj pokój w Gorczańskim Zaciszu i zregeneruj się po intensywnym dniu w balii lub saunie.

 

Od maja do końca października wypożyczalnia otwarta jest codziennie w godz. 9:00 - 18:00. By mieć pewność, że będzie czekać na Ciebie odpowiednio dobrany rower, zarezerwuj go wcześniej, podając swoją wagę i wzrost.

Napęd elektryczny wspomaga siłę mięśni, pozwalając na pokonanie trudnych wzniesień i dłuższych odległości przy zdecydowanie mniejszym wysiłku, jednak nie pojedzie za Ciebie. Pamiętaj, jazda na rowerze e-MTB, to sport wymagający umiejętności jazdy na rowerze po zróżnicowanym terenie. Niezbędna może okazać się także umiejętność podstawowych czynności serwisowych jak zmiana dętki. Jeżeli nie jesteś pewien swoich sił zapytaj o możliwości jazdy z przewodnikiem bądź weź udział w naszych szkoleniach.

Wszystkich naszych klientów zachęcamy do wykupienia ubezpieczenia!